English version
Drukuj

Ekologiczny Biostymulator Roślin Liderem Innowacji

ICHP - Lider Innowacji Grupy Azoty Puławy dla IChPMiło nam poinformować, że rozwiązanie opracowane przez dr inż. Katarzynę Kurzepę i dr inż. Jolantę Janiszewską z Instytutu Chemii Przemysłowej w Warszawie „Ekologiczny Biostymulator Roślin – wspomaganie procesów życiowych w połączeniu z ochroną przed rozwojem patogenów”, o którym pisaliśmy w grudniu 2017 r., zostało docenione przez ekspertów Grupy Azoty Puławy i znalazło się wśród pięciu Laureatów XIIIedycji ARP Innovation Pitch. O wyborze zadecydował wysoki potencjał innowacyjny i zbieżność z planami rozwojowymi Spółki.

Laureaci XIII edycji ARP Innovation Pitch. Trzecia od lewej dr inż. J. Janiszewska,
czwarta od lewej - dr inż. K. Kurzepa.


ICHP - duyplom Lidera Innowacji Grupy Azoty 2018 dla IChPUroczyste wręczenie nagród połączone z sesją networkingową miało miejsce 21 lutego 2018 r. w dyrekcji naczelnej Grupy Azoty Puławy. Dla każdego z Liderów Innowacyjności określono odrębną ścieżkę współpracy, która zostanie uruchomiona jeszcze w 2018 r.


W gronie Laureatów XIII edycji ARP Innovation Pitch znalazły się zespoły naukowe: Politechniki Świętokrzyskiej, Instytutu Chemii Przemysłowej, IC Solutions sp. z o.o., Wydziału Chemii Politechniki Warszawskiej oraz Fine Bubble Technologies sp. z o.o.

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy!


Oprac. I.L-W., fot. Grupa Azoty Puławy


Pozostałe aktualności...